O společnostiVážení zákazníci,


Rádi bychom Vám představili naši prodejnu svítidel, působící na trhu již od roku 1993. Naše prodejna je součástí firmy Elektra H-Centrum s.r.o., sídlící v Litoměřicích. Původně byla prodejna svítidel umístěna v přízemní části historické budovy, což mnozí naši zákazníci ještě pamatují. O několik let později, kdy došlo k  rekonstrukci vnitřních prostor celého objektu firmy, byla prodejna svítidel přemístěna do 1. patra sousedící budovy.

Zabýváme se prodejem tuzemských i zahraničních výrobků. V poslední době se snažíme rozšiřovat naši nabídku o české výrobky, jež mají vysokou kvalitu a stále s větším úspěchem reprezentují naši republiku v zahraničí.
Nabízíme rozmanitý sortimet, vhodný jak do klasických tak i do moderních interiérů.

Uspokojíme jak zákazníka vyhledávajícího  jednoduchá a nenáročná svítidla v nižší cenové kategorii, tak i zákazníka, který požaduje luxusní a reprezentativní svítidla vysoké kvality.  
Zájemcům nabízíme výběr svítidel z velkého množství katalogů.

I přesto, že nejsme profesionální interiéroví designeři, dokážeme Vám po několikaletých zkušenostech poradit a dopororučit vhodné osvětlení, vyhovující Vašim požadavkům.
Účastníme se prezentací a školení, abychom Vám byli schopni předat profesionální a přínosné informace o současných trendech a rozvíjejících se moderních technologiích v tomto oboru.

Jsme rodinná firma, a naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.

Těšíme se na Vaši návštěvu.